Camping Si-Es-An
Spelen

Happy bee lodge | 5 persoons

 
Beschikbaarheid en prijs
 

Voorzieningen

  1. Gelegen tussen de bomen
  2. Elektrische verwarming
  3. Animatieprogramma (vakanties)
  4. Brasserie
  5. Douchecabine
  6. Eén persoonsbedden
  7. Fietsverhuur
  8. Koelkast
  1. Koffiezetapparaat
  2. Kookplaat
  3. Pannakooi
  4. Rookvrij
  5. Skelters
  6. Speeltuin
  7. Stapelbed
  8. Terrasmeubilair
  1. Toilet in badkamer
  2. Vaatwasser
  3. Wastafel
  4. Waterkoker
  5. Wifi
  6. Broodjesservice
  7. Snack afhaal
 

Omschrijving

Een verblijf tussen de bomen in deze sfeervolle 5 persoons accommodatie. Rust, sfeervol en gezelligheid tijdens uw vakantie in onze bee lodge.

Deze luxe en sfeervolle gezins accommodatie is ideaal voor een vakantie, u raadt het al met het gezin! Onze happy bee lodges zijn gelegen tussen de bomen op onze kindvriendelijke camping. De lodge is voorzien van 1 slaapkamer met 3 bedden en een ruime slaapkamer met 2 een persoons bedden. In de sfeervolle zithoek is het heerlijk vertoeven. De keuken is voorzien van een vaatwasser en buiten vindt u een overdekt terras met meubilair.


 

Virtuele tour

3 recensies


  1. 7,4

    Wij hebben veel in de omgeving gedaan. Dierentuin, drentse koe, klimmen. En ook zwemmen en minigolfen. Geweldig genoten

    April 2022 - Maartje K.

  2. 8,7

    Mooie accomodatie, Vriendelijk personeel Leuke buiten speeltuin Heerlijk in t bos , fijn uitzicht Goed eten in het restaurant Gezelligheid met elkaar Top dagen gehad!

    April 2022 - Marloes V.

  3. 8,6

    Schoon, gezellig en compleet ingericht, veel privacy, bedlampjes, voldoende opbergruimte

    December 2021 - Cindy P.